Kukurica na popcorn Premium butterfly (3kg)

16,63 € 5,54 € / 1 kg
máme skladom
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitná kukurica s vysokou pukavosťou na výrobu čerstvého slaného popcornu, balenie 3kg

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Kukurica na popcorn Premium butterfly (3kg)

Kukurica s vysokou pukavosťou (42-46) určená na prípravu čerstvého slaného popcornu. Kukurica má kvalitne ošetrené zrno rovnomernej veľkosti a kvalitné povrchové vrstvy šupky. Kukurica sa radí do kategórie "butterfly" - po vypukaní má "motýľovitý" (hviezdicovitý) tvar. Tento typ kukurice je vhodný najmä na výrobu čerstvého slaného popcornu. Rovnaký druh kukurice sa používa v profesionálnych výrobníkoch na popcorn. Z tejto kukurice sa vyrába popcorn napr. v známych reťazcoch multikín alebo ho používajú predajcovia čerstvého popcornu. Pri odporúčanom dávkovaní 100g kukurice na jedno praženie je možné z tohto balenia vyrobiť 10 porcií čerstvého popcornu. Kukurica je vhodná pre všetky typy domácich výrobníkov popcornu - popkornovačů.

Kukurica na popcorn Premium butterfly nepochádza z geneticky modifikovaného osiva.

Balenie kukurice

Kukurica je balená v praktickom odolnom sáčku (tzv. doypacku), vďaka ktorému si udržuje svoje vlastnosti aj pri dlhšej dobe skladovania. Vrecko je vybavené tzv. zips uzáverom - po otvorení je možné vrecko opätovne uzavrieť bez toho, aby ste sa museli báť, že dôjde k narušeniu vlastností kukurice, alebo že sa Vám vysype. Ďalšou praktickou výhodou tohto balenia je oválne dno sáčku, vďaka ktorému sáčok môžete postaviť a nebude Vám tak doma zaberať zbytočne veľa miesta.

V príprave domáceho popcornu sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu čerstvého, chutného domáceho popcornu. Kukuricu sme testovali so všetkými nami ponúkanými príchuťami aj výrobníku popcornu.

Súvisiace produkty:

Náš tip

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku pri výrobe popcornu odporúčame použiť nami odskúšaný olej s maslovou príchuťou.

Návod na prípravu Kukurice na popcorn Premium butterfly

Tento druh kukurice na popcorn je vďaka svojej kvalite a vysokej pukavosti vhodný pre všetky typy domácich popkornovačov. Návod na prípravu v nami ponúkaných popkornovačoch je vždy uvedený v popise každého popkornovača v e-shope.

Zloženie

kukurica na popcorn - Zea mays 100% (vypestované z osiva, ktoré nie je geneticky upravované - modifikované)

Priemerné nutričné ​​hodnoty v 100g

  • energetická hodnota 1512 kJ/361 kcal
  • tuky 4,2 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
  • sacharidy 69 g z toho cukry 0 g
  • bielkoviny 11 g
  • soľ 0 g

Dodatočné parametre

Kategória: Kukurica na popcorn
Balenie: 3 x 1kg (±1%)
Expanzia (pukavosť): 42-46
Odporúčané skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.
GMO: Nepochádza z geneticky modifikovaného osiva.
Značka: popkornovač.cz

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.