Vrátenie tovaru

Postup na odstúpenie od zmluvy - vrátenie tovaru:

  1. Vytlačte a vyplňte tento formulár na odstupenie od kúpnej zmluvy
  2. Zabaľte ho spolu s vráteným tovarom (takým spôsobom, aby nemohlo dôjsť k poškodeniu tovaru ani k poškodeniu originálneho obalu)
  3. Zásilku odošlite na našu adresu: Michal Koláček - Popkornovač.cz, Na Hraničkách 393/15, 682 01 Vyškov, Česká republika.

Dôležité informácie týkajúce sa vrátenia tovaru:

  1. Od kúpnej zmluvy môže odstúpiť iba koncový spotrebiteľ a to v lehote do 14-tich dní od prevzatia tovaru.
  2. Tovar nám musíte vrátiť nepoškodený, neznečistený, neopotrebený a nejaviace známky používania, vrátane všetkého príslušenstva a dokumentácie, pokiaľ možno v pôvodnom obale. Zároveň ste povinní vrátiť nám aj všetky darčeky a bonusy, ktoré ste obdržali na základe zrušenej zmluvy.
  3. Zákon stanovuje 14-dňovú lehotu „na rozmyslenie“ a dáva Vám tak možnosť prezrieť a vyskúšať si tovar. Toto skúšanie by však malo slúžiť iba k nevyhnutnému oboznámeniu sa s vlastnosťami a funkciami tovaru, a to v podstate v takom rozsahu, ako keď si ho skúšate pri kúpe v kamennom obchode. V opačnom prípade by išlo o používanie tovaru, pri ktorom by sa jeho hodnota znižovala.

Kompletné informácie týkajúce sa vrátenia tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) sú uvedené v našich obchodných podmienkach.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.