Zmrzlinovač s kompresorom PRIMO PR406IM (strieborný)

Značka: PRIMO
141,63 €
máme na sklade
Možnosti doručenia

Menší zmrzlinovač s kompresorom pre domácu výrobu zmrzliny, objem 1 l

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmrzlinovač s kompresorom PRIMO PR406IM (strieborný)

Plne automatický výrobník zmrzliny s kompresorom na domáce použitie. Prístroj je vhodný na výrobu zmrzliny, sorbetov a mrazených jogurtov. Vďaka vstavanému kompresoru zmrzlinovač "sám" mrazí a nie je tak potrebné používať predmrazenú nádobu, ako je to pri lacnejších typoch zmrzlinovačov. Zmrzlinovač má objem chladiacej nádoby 1 liter - prístroj dokáže vyrobiť 1l zmrzliny alebo sorbetu za cca 60min. Rozsah chladenia je v rozmedzí -18 °C až -35 °C. Prístroj sa veľmi ľahko ovláda pomocou jedného "multifunkčného" tlačidla:

  • miešanie - samostatné miešanie po dobu 30 minút
  • chladenie - samostatné chladenie po dobu 30 minút
  • zmrzlina - miešanie a chladenie po dobu 60 minút

Po dokončení výrobného cyklu zmrzliny prístroj ešte hodinu udržuje zmrzlinu v chlade.

Zmrzlinovač PRIMO PR406IM je vhodný pre každého, kto si chce kvalitnú domácu zmrzlinu pripravovať častejšie. Pre občasnú výrobu domácej zmrzliny je vhodnejšie použiť zmrzlinovač s predmrazenou nádobou, napr. Guzzanti GZ 158.

Pre čo najjednoduchšiu výrobu zmrzliny odporúčame vyskúšať niektorú z ponúkaných hotových zmrzlinových zmesí pre domácich zmrzlinovačov.

Obsah balenia:

  • výrobník zmrzliny PRIMO PR406IM
  • odmerka na suroviny
  • stierka na hotovú zmrzlinu
  • návod v slovenskom jazyku

V príprave domáceho domácej zmrzliny sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu domácej zmrzliny.

Návod na prípravu zmrzlinovej zmesi so zmrzlinovačom PRIMO PR406IM s pomocou zmesi na zmrzlinu (2kg balenie) z našej ponuky

Tento postup (a miešací pomer) je určený pre zmrzlinové zmesi (2kg) z našej ponuky. Rozmiešajte cca 160g zmesi na zmrzlinu ve 400ml vody. Zmes miešajte dovtedy, kým sa úplne rozpustí a nebudú v nej hrudky. Potom nechajte zmes 15 minút odstáť. Odstátu zmes nalejte do zmrzlinovača, ktorý potom podľa návodu na obsluhu zapnite. Zmrzlina bude po cca 40-60 minútach pripravená. Pokiaľ chcete zmrzlinu vylepšiť, môžete do zmesi pridať na jemno nakrájané kúsky ovocia alebo čokolády, oriešky a ďalšie ingrediencie podľa Vašej fantázie.

Pre zmrzlinovače s kompresorom iných značiek je postup prípravy zmrzlinovej zmesi úplne rovnaký. Jediný rozdiel však môže nastať v prípade, že váš zmrzlinovač má inak veľký objem nádoby. V tom prípade bude potrebné iba upraviť množstvo zmesi/vody (miešací pomer 1:2,5 stále zostáva). Pamätajte na to, že pri miešaní zmes nadobudne, preto by celkové množstvo použitých surovín (voda, zmes, ovocie...) nemalo presiahnuť cca 60% objemu nádoby zmrzlinovača.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky zmrzliny (zmrzlinovače)
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): 23 x 35,5 x 26cm
Hmotnost přístroje: 7,3kg
Max. príkon: 100W
Kapacita: 1l
Rozsah mraziacich teplôt: -18°C až -35°C

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.