Zmrzlinovač s kompresorom Guzzanti GZ 151

Značka: Guzzanti
229,13 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Výkonný zmrzlinovač s kompresorom pre domácu výrobu zrmzliny, objem 1,2 l

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmrzlinovač s kompresorom Guzzanti GZ 151A

Plne automatický výrobník zmrzliny s kompresorom na domáce použitie. Prístroj je vhodný na výrobu zmrzliny, sorbetov a mrazených jogurtov. Vďaka vstavanému kompresoru zmrzlinovač "sám" mrazí a nie je tak potrebné používať predmrazenú nádobu, ako je to pri lacnejších typoch zmrzlinovačov. Zmrzlinovač má objem chladiacej nádoby 1,2 litra - dokáže vyrobiť až 650g lahodnej zmrzliny alebo sorbetu za cca 60min. Rozsah chladenia je v rozmedzí -18 °C až -35 °C. Prístroj sa veľmi ľahko ovláda (7 ovládacích tlačidiel) ao priebehu výroby zmrzliny (odpočet času do konca, siganlizácia zapnutia/chladenia) Vás informuje prehľadný displej. Po dokončení výrobného cyklu zmrzliny prístroj ešte udržuje zmrzlinu v chlade. Výrobník má priehľadné veko s otvorom na pridávanie surovín počas výroby zmrzliny.

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 151A je vhodný pre každého, kto si chce kvalitnú domácu zmrzlinu pripravovať častejšie. Pre občasnú výrobu domácej zmrzliny je vhodnejšie použiť zmrzlinovač s predmrazenou nádobou, napr. Guzzanti GZ 158.

Náš tip

Pre čo najjednoduchšiu výrobu zmrzliny odporúčame vyskúšať niektorú z ponúkaných hotových zmrzlinových zmesí pre domácich zmrzlinovačov.

Obsah balenia:

  • výrobník zmrzliny Guzzanti GZ151A
  • odmerka na suroviny
  • stierka na hotovú zmrzlinu
  • návod v českém jazyku

V príprave domáceho domácej zmrzliny sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu domácej zmrzliny.

Návod na prípravu zmrzlinovej zmesi so zmrzlinovačom Guzzanti GZ 151A s pomocou zmesi na zmrzlinu (2kg balenie) z našej ponuky

Tento postup (a miešací pomer) je určený pre zmrzlinové zmesi (2kg) z našej ponuky. Rozmiešajte cca 200g zmesi na zmrzlinu v 480ml vody. Zmes miešajte dovtedy, kým sa úplne rozpustí a nebudú v nej hrudky. Potom nechajte zmes 15 minút odstáť. Odstátu zmes nalejte do zmrzlinovača, ktorý potom podľa návodu na obsluhu zapnite. Zmrzlina bude po 60 minútach pripravená. V prípade, že chcete zmrzlinu tuhšiu, nechajte prístroj po dokončení výrobného procesu ešte podľa potreby v režime "chladenia". Pokiaľ chcete zmrzlinu vylepšiť, môžete do zmesi pridať na jemno nakrájané kúsky ovocia alebo čokolády, oriešky a ďalšie ingrediencie podľa Vašej fantázie.

Pre zmrzlinovače s kompresorom iných značiek je postup prípravy zmrzlinovej zmesi úplne rovnaký. Jediný rozdiel však môže nastať v prípade, že váš zmrzlinovač má inak veľký objem nádoby. V tom prípade bude potrebné iba upraviť množstvo zmesi/vody (miešací pomer 1:2,5 stále zostáva). Pamätajte na to, že pri miešaní zmes nadobudne, preto by celkové množstvo použitých surovín (voda, zmes, ovocie...) nemalo presiahnuť cca 60% objemu nádoby zmrzlinovača.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky zmrzliny (zmrzlinovače)
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): 35x25x27,5cm
Hmotnosť prístroja: 8,7kg
Max. príkon: 135W
Kapacita: 1,2l
Rozsah mraziacich teplôt: -18°C až -35°C

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.