Zmrzlinovač Guzzanti GZ 158

Značka: Guzzanti
47,46 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Domáci zmrzlinovač Guzzanti GZ 158 pre rýchlu a jednoduchú výrobu zmrzliny, sorbetov a mrazeného jogurtu, objem 1,5 l

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 158

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 158 je ideálnym pomocníkom pre ľahkú a rýchlu výrobu domácej zmrzliny, sorbetov a mrazeného jogurtu. Pomocou predmrazenej, dvojito izolovanej nádoby pripravíte zmrzlinu už za 20 minút (objem nádoby je 1,5 l) Prístroj je vybavený LCD displejom s digitálnym časovačom na nastavenie optimálnej doby na výrobu zmrzliny. Zmrzlinovač Guzzanti GZ 158 sa jednoducho ovláda a jeho údržba a čistenie je taktiež jednoduché. Vďaka svojim malým rozmerom Vám pri skladovaní nezaberie zbytočne veľa miesta.

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 158 nemá vlastný kompresor, ktorý nádobu mrazí. Nádobu, v ktorej sa zmrzlina pripravuje, je potrebné pred použitím namraziť v mrazničke (cca 12hod).

Z tohto dôvodu je tento typ zmrzlinovača vhodnejší pre tých, ktorí chcú zmrzlinu vyrábať len občas. Ak máte v pláne častejšiu výrobu zmrzliny, odporúčame výrobník zmrzliny s komresorom, napr. zmrzlinovač PRIMO PR406IM. alebo Guzzanti GZ 151.

Náš tip

Doporučujeme po každej výrobe zmrzliny nádobu umyť, riadne vysušiť a vrátiť ju späť do mrazničky, aby bola opäť namrazená a pripravená na ďalšiu výrobu zmrzliny.

Obsah balenia:

  • výrobník zmrzliny Guzzanti GZ 158
  • návod v českém jazyku (návod obsahuje aj niekoľko receptov na domácu zmrzliu)

V príprave domáceho domácej zmrzliny sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu domácej zmrzliny.

Návod na prípravu zmrzliny v zmrzlinovači Guzzanti GZ 158 s pomocou zmesi na zmrzlinu (2kg balenie) z našej ponuky

Tento postup (a miešací pomer) je určený pre zmrzlinové zmesi (2kg) z našej ponuky. Rozmiešajte cca 160g zmesi na zmrzlinu v 400ml vody. Zmes miešajte dovtedy, kým sa úplne rozpustí a nebudú v nej hrudky. Pokiaľ chcete zmrzlinu vylepšiť, môžete do zmesi pridať na jemno nakrájané kúsky ovocia alebo čokolády, oriešky a ďalšie ingrediencie podľa Vašej fantázie. Následne vzniknutú zmes dajte odstáť na cca 2h do mrazničky. Potom ju vyberte a premiešajte. Premiešanú zmes nalejte do pripraveného/namrazeného (viď. návod na obsluhu) zmrzlinovača Guzzanti GZ 158, nastavte časovač na 20min a prístroj zapnite. Po 20 minútach je zmrzlina hotová. V prípade potreby môžete ešte zmrzlinu vložiť na chvíľu do mrazničky, aby ešte viac stuhla.

Náš tip

Doporučujeme po každej výrobe zmrzliny nádobu umyť, riadne vysušiť a vrátiť ju späť do mrazničky, aby bola opäť namrazená a pripravená na ďalšiu výrobu zmrzliny.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky zmrzliny (zmrzlinovače)
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): 22,5 x 20 x 20 cm
Hmotnosť prístroja: 2,9kg
Max. príkon: 15W
Kapacita: 1,5l

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.