Popkornovač Vintage Popper

Značka: R.B.
83,29 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Domáci popkornovač v jedinečnom vintage štýle, s ktorým pripravíte pravý slaný (i sladký) popcorn u Vás doma behom pár okamihov

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Popkornovač Vintage Popper (na slaný aj sladký popcorn)

Popkornovač Vintage Popper je v podstate "menším bračekom" klasického výrobníka popcornu. Oproti iným domácim popkornovačom dokáže tento prístroj vyrábať aj sladký popcorn. Behom pár minút si doma pripravíte čerstvý sladký popcorn. Ak však dávate prednosť slanému popcornu, tak aj ten pripravíte veľmi ľahko.

Popkornovač Vintage Popper má kvalitný nerezový kotlík (vnútro kotlíka je teflónový) a je vybavený pôsobivým vnútorným osvetlením, ktoré dotvorí atmosféru výnimočného večera.

Popkornovač Vintage Popper dokáže pripraviť popcorn z cca 50g kukurice. Na výrobu tohto množstva popcornu stačí iba jedna odmerka oleja alebo tuku. Po upražení popcornu iba ľahko "prevrátite" kotlík a hotový popcorn už máte nachystaný v miske. Rukoväť na vyprázdnenie kotlíka je na vonkajšej strane prístroja - vyprázdnenie kotlíka je tak oveľa jednoduchšie a bezpečnejšie ako u iných prístrojov na popcorn. Hlavné dvierka popkornovača sú na magnet. Prístroj nie je vybavený vnútornou misou.

V prípade, že chcete pripravovať častejšie sladký ako slaný popcorn, zvážte nákup popkornovače Spin-n-pop. Popkornovač Spin-n-pop sa podstatne lepšie čistí a jeho údržba je menej "náročná".

Obsah balenia:

  • popkornovač Vintage Popper
  • odmerka na kukuricu
  • odmerka na olej
  • návod v českém jazyku

V príprave domáceho popcornu sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu čerstvého, chutného domáceho popcornu.

Návod na prípravu sladkého popcornu v popkornovači Vintage Popper

Do kotlíka prístroja nalejte 1 a pol odmerky (je súčasťou balenia) oleja a nechajte popkornovač podľa návodu na obsluhu 3-4 minúty nahriať. Potom ho vypnite a do kotlíka pridajte 1 "zarovnanú" odmerku (tiež je súčasťou balenia) kukurica typu mushroom a 20g ochuteného cukru a popkornovač opäť zapnite. Akonáhle prestane kukurica pukať, popkornovač vypnite a vyklopte kotlík s vypukaným popcornom. Tento postup je odskúšaný s nami dodávanou kukuricou a cukrom. Do kotlíka nedávajte viac ako uvedených 20g cukru! Dbajte na zvýšenú opatrnosť a pred konzumáciou popcornu počkajte, než vychladne.

Návod na prípravu slaného popcornu v popkornovači Vintage Popper

Do kotlíka prístroja nalejte 1 odmerku (je súčasťou balenia) oleja a nechajte popkornovač podľa návodu na obsluhu 3-4 minúty nahriať. Potom ho vypnite a do kotlíka pridajte 1 "zarovnanú" odmerku (tiež je súčasťou balenia) kukurice. Na prípravu slaného popcornu použite kukuricu butterfly. Potom popkornovač zapnite a počkajte kým kukurica vypuká. Akonáhle prestane kukurica pukať, popkornovač vypnite a vyklopte kotlík s vypukaným popcornom. Upraženú kukuricu (popcorn) ľahko osoľte a podľa Vašej chuti posypte koreniacou zmesou. (odporúčané dávkovanie 10g koreniacej zmesi na 100g kukurice) a dôkladne premiešajte. Koreniacu zmes nikdy nesypte do prístroja, ale iba na upraženú kukuricu mimo prístroja. Pokiaľ Vám koreniaca zmes na popcorne málo "drží", skúste pri pražení kukurice použiť viac tuku (oleja)

Náš tip

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku pri výrobe popcornu odporúčame použiť nami odskúšaný olej s maslovou príchuťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): cca 45 x 29 x 28cm
Hmotnosť prístroja: 3,3kg
Max. príkon: 330 - 360W
Max. dávka kukurice: 50g
Druh spotrebiča: Popcornovače

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.