Popkornovač STIR & POP

Značka: R.B.
45,79 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Domáci popkornovač s ktorým pripravíte slaný popcorn až z 80g kukurice, popkornovač je dodávaný s praktickou servírovacou misou

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Popkornovač STIR & POP (na slaný popcorn)

Popkornovač na domácu prípravu slaného popcornu. Popkornovač STIR & POP Vás ihneď na prvý pohľad zaujme svojim elegantným prevedením. Vďaka nemu si vyrobíte behom pár okamihov čerstvý, voňavý domáci popcorn.

Popkornovač STIR & POP využíva halogénové ohrievanie a má teflónový povlak, ktorý zaistí rovnomerné vypukanie kukurice pri ideálnej teplote.

Popkornovač STIR & POP dokáže pripraviť popcorn z cca 80g zŕn kukurice. Na výrobu tohto množstva popcornu stačia iba dve až tri polievkové lyžičky oleja alebo tuku. Ďalšou nespornou výhodou tohto popkornovača oproti iným modelom je servírovacia miska, ktorá je súčasťou popkornovača. Po upražení popcornu celý popkornovač jednoducho "prevrátite" a hotový popcorn už máte pripravený v miske.

Tento prístroj nie je určený na výrobu sladkého popcornu.

Obsah balenia:

  • popkornovač STIR & POP
  • servírovacia miska
  • odmerka na olej
  • odmerka na kukuricu (cca na 40g kukurice)
  • návod v českém jazyku

V príprave domáceho popcornu sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu čerstvého, chutného domáceho popcornu.

Návod na prípravu popcornu v popkornovači STIR & POP

Do popkornovača rovnomerne nasypte dávku kukurice (80g) a zalejte olejom (2-3 polievkové lyžice). Popkornovač zakryte servírovacou miskou - nezabudnite z misky zložiť odnímateľné dno - pri pražení kukurice by nemala kadiaľ unikať vzniknutá para! Zapnite popkornovač a behom niekoľkých minút bude popcorn hotový. Akonáhle je kukurica vypukaná, vypnite popkornovač, na servírovaciu misku vráťte odnímateľné dno a za použitia kuchynských rukavíc alebo utierky popkornovač preklopte ... a popcorn je hotový. Upraženú kukuricu (popcorn) ľahko osoľte a podľa Vašej chuti posypte koreniacou zmesou (odporúčané dávkovanie 10g koreniacej zmesi na 100g kukurice) a dôkladne premiešajte. Koreniacu zmes nikdy nesypte do prístroja, ale iba na upraženú kukuricu mimo prístroja. Pokiaľ Vám koreniaca zmes na popcorne málo "drží", skúste pri pražení kukurice použiť viac tuku (oleja).

Náš tip

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku pri výrobe popcornu odporúčame použiť nami odskúšaný olej s maslovou príchuťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť prístroja: 1,9kg
Rozměry (V x Š x H): cca 22 x 30 x 26cm
Max. príkon: 550 - 650 W
Max. dávka kukurice: 80g
Druh spotrebiča: Popcornovače

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.