Domáci vaflovač na bubble vafle Princess

Značka: Princess
39,54 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Domáci vaflovač pre jednoduchú a rýchlu prípravu bubble vaflí

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáci vaflovač na bubble vafle Princess

Domáca príprava bubble vaflí nebola nikdy jednoduchšia. S pomocou domáceho vaflovača Princess upečiete chrumkavé bubble vafle počas chvíľky. Obe platne vaflovača sú vyrobené z nepriľnavého materiálu, preto pri pečení stačí použiť iba nepatrné množstvo tuku. Vaflovač Princess je vybavený kontrolkou napájania a kontrolkou správneho nahriatia.

Vlastnosti a parametre prístroja:

 • Rotačné funkcie o 180°
 • Rozmer plochy na pečenie 20 x 18 cm
 • Svetelný indikátor prevádzky
 • Jednoduchá údržba
 • Nepripekavé platničky na báze teflónu
 • Žiaruvzdorné puzdro
 • Svetelná indikácia pripravenosti
 • Horizontálne a vertikálne skladovanie
 • Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
 • Dĺžka napájacieho kábla 0,7m
 • Príkon: 700 W

V príprave bubble vaflí sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy pre správnu prípravu vaflí. Nižšie uvádzame nami odskúšaný a odporúčaný návod na prípravu vaflí z nami predávaných zmesí.

Náš tip

Pre jednoduchšie a kvalitnejšie vymazanie plochy na pečenie odporúčame použiť Slnečnicový olej v spreji - Majster Pekár (300ml)

Návod na prípravu bubble vaflí z hotovej zmesi

Obsah vrecka so zmesou na prípravu bubble vaflí zmiešajte so 700ml vody a 300ml oleja. Zmes dôkladne premiešajte tak, aby v nej neboli hrudky. Zapnite bubble vaflovač a nechajte ho nahriať. Akonáhle bude prístroj pripravený, potrite ľahko obe platne tukom. Odporúčame mať prístroj nachystaný tak, aby strana prístroja, na ktorej sú 2 svetelné indikátory bola dole. Potom rovnomerne na spodnú platňu nalejte cesto a zatvorte veko prístroja a nechajte piecť cca 1 min a 40 sekúnd. Potom prístroj otočte o 180 ° a nechajte znovu piecť cca 1 min a 40 sekúnd. Následne prístroj otvorte a vyberte hotovú vafľu. Dobu pečenia si môžete samozrejme upraviť podľa vašej potreby. Odporúčame servírovať so šľahačkou, zmrzlinou a čerstvým ovocím.

Dodatočné parametre

Kategória: Bubble vafle
Záruka: 2 roky
Rozmery platne: 20 x 18 cm
Hmotnosť prístroja: 1,46kg
Max. príkon: 700W
Časovač: 0–5 min

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.