Slnečnicový olej v spreji - Majster Pekár (300ml)

Značka: Mr. Pekař
6,21 € 20,70 € / 1 l
máme na sklade
Možnosti doručenia

Slnečnicový olej v spreji, vhodný na prípravu popcornu a prípravu prístrojov na pečenie (vafle, donuty, palacinky, muffiny), balenie 300ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Slnečnicový olej v spreji - Majster Pekár (300ml)

Slnečnicový olej v spreji je ideálny na dochucovanie popcornu a prípravu prístrojov na pečenie z našej ponuky (vafle, donuty, palacinky, muffiny). Olej v spreji je samozrejme možné použiť aj na vymazávanie plechov na pečenie, foriem a ďalšieho riadu pri "bežnom" varení doma v kuchyni.

Dochucovanie popcornu

Olej v spreji oceníte najmä v situácii, keď na praženie kukurice používate popkornovač do mikrovlnnej rúry, alebo popkornovač, ktorý popcorn praží pomocou horúceho vzduchu. Takto pripravený popcorn neobsahuje žiadny tuk a preto sa naň soľ, či iné ďalšie slané príchute poriadne nenabalia - väčšina ochucovacej zmesi Vám zostane v miske a popcorn nebude ochutený podľa Vašich predstáv a očakávaní. Upražený, suchý popcorn postrekajte olejom a premiešajte. Podľa potreby toto zopakujte a potom pridajte soľ a slané príchute na popcorn . Potom popcorn ešte raz premiešajte a je hotové. Vypukaný popcorn sa Vám pekne obalí soľou aj koreniacou zmesou.

Príprava strojov na pečenie

Olej v spreji je tiež ideálnym pomocníkom pre prístroje na pečenie v našej ponuke:

Pečiace plochy nie je potrebné vymazávať maslom či iným tukom. Stačí iba nastriekať tenkú vrstvu oleja zo spreja. Pred použitím nádobu riadne pretrepte. Zo vzdialenosti 20 - 30cm plochu na pečenie vystriekajte.

Zloženie

Propán/bután (E943a, E943b, E944), slnečnicový olej, sójový lecitín

Alergény:

Soja

Priemerné nutričné ​​hodnoty v 100ml

  • energia 2862kJ
  • proteín 2,5 g
  • glykemické uhľovodíky 0,6 g
  • tuky 75,9 g z toho nasýtené tuky 13,7 g
  • vláknina 0,2 g
  • sodík 0,008g
  • cholesterol <0,005mg

Upozornenie

Nebezpečenstvo - extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám presahujúcim 50 °C. Chráňte pred teplom (iskrami), otvoreným plameňom/horúcimi povrchmi. Pri používaní nefajčite. Nádobu neprerážajte ani nespaľujte, aj keď už je prázdna. Olej nestriekajte do otvoreného ohňa alebo na žeravé predmety. 70% hmotnosti náplne je horľavých. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje na popcorn
Balenie: 300ml (190g) v spreji

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.