Výrobník cukrovej vaty Ariete ART 2973 (červený)

Značka: Ariete
70,79 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Domáci výrobník cukrovej vaty v retro štýle, s ktorým si sami doma, rýchlo a pohodlne, vyrobíte voňavú cukrovú vatu, červená farba

Môžete tiež zakúpiť vo výhodnejšom balení:

Detailné informácie

Podrobný popis

Výrobník cukrovej vaty Ariete ART 2973 (červený)

Výrobník cukrovej vaty Ariete ART 2973 je ideálnym pomocníkom pre jednoduchú a rýchlu prípravu voňavej domácej cukrovej vaty. Stačí nasypať cukor, zapnúť prístroj a behom pár okamihov doma vykúzlite púťovú atmosféru.

Tento prístroj je skvelým doplnkom vašich osláv, sviatočných príležitostí a párty. Vaše deti to určite ocenia. Po dokončení cukrovej vaty sa môže stroj veľmi ľahko a jednoducho rozobrať, vyčistiť a zložiť.

Obsah balenia:

  • výrobník cukrovej vaty
  • odmerka na správne dávkovanie cukru
  • návod v slovenskom jazyku
  • 4x "kornútky" na odoberanie hotovej vaty

V príprave domácej cukrovej vaty sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu domácej cukrovej vaty.

Náš tip

K výrobníku cukrovej vaty odporúčame prikúpiť špeciálne, hranaté špajle, s ktorými sa vyrobená vata podstatne lepšie namotáva.

Návod na prípravu cukrovej vaty s výrobníkom Ariete ART 2973

Pred prípravou prvej porcie cukrovej vaty nechajte zhruba 5 minút výrobník cukrovej vaty nahriať a potom ho vypnite. Potom pomocou dodávanej odmerky nasypte do stredovej "hlavy" výrobníka vaty cukor - počkajte až sa "hlava" úplne zastaví. Odporúčame necelú odmerku (cca 10g). Je dôležité, aby bol cukor rovnomerne rozprestretý. Pripravte si špajľu, na ktorú budete vyrobenú cukrovú vatu namotávať. Vhodné sú drevené hranaté špajle z našej ponuky, na ktoré sa vata veľmi dobre namotáva. Zapnite výrobník a behom pár okamihov sa začne tvoriť cukrová vata, ktorú namotávajte na špajli podľa tohto postupu: Držte špajľu vo zvislej polohe, otočte ju niekoľkokrát zvnútra okolo misy. Potom špajľu položte vodorovne a otáčajte s ňou nad rotujúcou hlavou a navíjajte tak cukrovú vatu. Keď je cukrová vata hotová, výrobník vypnite. Pre výrobu ďalšej cukrovej vaty postup opakujte.

VIDEO: Výrobník cukrovej vaty Ariete ART 2973 (červený)

Dodatočné parametre

Kategória: Prístroje na cukrovú vatu
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): cca 27x28x28cm
Hmotnosť prístroja: 1,8kg
Max. príkon: 500 W
Odporúčaná dávka cukru: 10g
Farba: červená

VIDEO: Výrobník cukrovej vaty Ariete ART 2973

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.