Stroj na cukrovú vatu 282731

Značka: Hendi
333,29 €
máme skladom
Možnosti doručenia

Výrobník cukrovej vaty (dokáže vyrobiť až 50 porcií vaty za hodinu), prístroj je vhodný na organizovanie menších akcií a osláv, alebo do stánkov či prevádzok, kde nie je nutná rýchla výroba cukrovej vaty

Detailné informácie

Podrobný popis

Stroj na cukrovú vatu 282731

Tento produkt nie je možné zaslať na "dobierku" - iba po úhrade bankovým prevodom alebo niektorou z online platieb.

Výrobník cukrovej vaty Hendi 282731 je ideálnym pomocníkom pre ľahkú a rýchlu prípravu voňavej cukrovej vaty. Stačí nasypať cukor, zapnúť prístroj a behom pár okamihov vykúzlite púťovú atmosféru. Prístroj je vybavený praktickou vysúvacou zásuvkou (viď. doplnkové foto produktu).

Prístroj je vhodný na organizovanie menších akcií a osláv, alebo do stánkov či prevádzok, kde nie je nutná rýchla výroba cukrovej vaty. Misa prístroja je vyrobená z nerezu - veľmi ľahko sa čistí.

Charakteristika prístroja výrobcom: Určené na rôzne akcie pre deti organizované v reštauráciách alebo v domácich podmienkach. Nerezová misa, vhodná do umývačky riadu. Uchytenie misy ku krytu motora pomocou 4 svoriek. Ružový kryt motora z lakovanej ocele priťahuje pozornosť najmladších zákazníkov. Samostatný vypínač napájania a ohrievania s integrovanými kontrolkami. Voltmeter ukazujúci aktuálne napätie. Poistka proti preťaženiu, ktorá chráni motor pred spálením v prípade zablokovania.

Obsah balenia:

  • výrobník cukrovej vaty
  • odmerka na správne dávkovanie cukru
  • návod v slovenskom jazyku

V príprave domáceho cukrovej vaty sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu domácej cukrovej vaty.

Náš tip

K výrobníku cukrovej vaty odporúčame prikúpiť špeciálne, hranaté špajle, s ktorými sa vyrobená vata podstatne lepšie namotáva.

Návod na prípravu cukrovej vaty s výrobníkom Hendi 282731

Pred prípravou prvej porcie cukrovej vaty nechajte zhruba 5 minút výrobník cukrovej vaty nahriať a potom ho vypnite. Potom pomocou dodávanej odmerky nasypte do stredovej "hlavy" výrobníka vaty cukor - počkajte až sa "hlava" úplne zastaví. Jedna odmerka je cca 15g cukru. Je dôležité, aby bol cukor rovnomerne rozprestretý. Pripravte si špajľu, na ktorú budete vyrobenú cukrovú vatu namotávať. Vhodné sú drevené hranaté špajle z našej ponuky, na ktoré sa vata veľmi dobre namotáva. Zapnite výrobník a behom pár okamihov sa začne tvoriť cukrová vata, ktorú namotávajte na špajli podľa tohto postupu: Držte špajľu vo zvislej polohe, otočte ju niekoľkokrát zvnútra okolo misy. Potom špajľu položte vodorovne a otáčajte s ňou nad rotujúcou hlavou a navíjajte tak cukrovú vatu. Keď je cukrová vata hotová, výrobník vypnite. Pre výrobu ďalšej cukrovej vaty postup opakujte.

Dodatočné parametre

Kategória: Prístroje na cukrovú vatu
Záruka: 2 roky pre spotrebiteľa, pri nákupe na IČO 1 rok
Hmotnosť prístroja: 10,8kg
Rozmery (V x Š x H): 48 x 52 x 52cm
Max. príkon: 1200W
Odporúčaná dávka cukru: 15g
Farba: ružová

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.