Snow Cone Maker

Značka: R.B.
74,96 €
máme na sklade
Možnosti doručenia

Snow Cone Maker - drvič ľadu pre domácu výrobu snow cone a ľadovej triešte

Detailné informácie

Podrobný popis

Drvič ľadu - Snow Cone Maker

Jedinečný pomocník pre domácu výrobu snow cone a ľadovej triešte. Snow Cone Maker vytvorí behom pár okamihov snow cone/ľadovú triešť z niekoľkých kociek ľadu, ktorú si môžete ochutiť podľa Vašej chuti a fantázie.

Snow Cone Maker využijete aj na prípravu osviežujúcich ľadových nápojov, alebo pri príprave koktailov.

Prístroj je dodávaný s príslušenstvom na prípravu a servírovanie snow cone.

Obsah balenia:

  • drvič ľadu Snow Cone Maker
  • 4 plastové kornúty na servírovanie snow cone
  • plastová naberačka
  • návod v českém jazyku

V príprave domáceho snow cone sa vyznáme

Nechceme byť "obyčajným" obchodom, ktorý predáva tovar, ktorý pozná iba z obrázkov či propagačných materiálov výrobcov. Dobre si uvedomujeme, že osobná skúsenosť s konkrétnym produktom je jedinou možnosťou, ako sa s ním dokonale zoznámiť – overiť jeho vlastnosti, spoľahlivosť, v prípade surovín aj ich chuť. Preto všetky produkty pred uvedením do predaja osobne testujeme, skúšame a samozrejme aj ochutnávame. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť iba kvalitné a overené výrobky, poradiť s výberom av neposlednom rade odovzdať naše skúsenosti a tipy na správnu prípravu snow cone či ľadovej triešte.

Návod na prípravu snow cone

Na výrobe snow cone nie je vôbec nič zložité. Jediné čo budete potrebovať, je Snow Cone Maker a ľad. Najskôr si pripravte dostatočnú zásobu kociek ľadu - áno, je to naozaj vynikajúca osviežujúca pochúťka, pri ktorej hrozí, že Vám ju všetci z okolia budú brať pod rukami :-)

Podľa priloženého návodu na obsluhu pripravte a zapojte Snow Cone Maker do el. siete. Do násypníka nasypte cca 8 – 12 ľadových kociek (záleží na veľkosti a tvare kociek). Zatvorte násypník, spustite prístroj a ľahkým tlačením na páku docielite nadrvenie ľadu. Nikdy nepoužívajte hrubú silu - mohol by dôjsť k nevratnému poškodeniu prístroja. Akonáhle máte nadrvené požadované množstvo ľadu, prístroj vypnite. V odnímateľnej nádobe prístroja na Vás už čaká ľadový sneh. Teraz pomocou dodávaného príslušenstva naberte ľadovú zmes a servírujte v plastových kornútoch, ktoré sú taktiež súčasťou balenia. Ľadový sneh v kornúte môžete ochutiť Vaším obľúbeným sirupom, džúsom či inou ovocnou šťavou. Fantázii sa medze nekladú a záleží iba na Vašej chuti.

Pre efektívnejšiu a pohodlnejšiu prípravu snow cone odporúčame vyrábať ľadový sneh z už ochutených ľadových kociek.

Dodatočné parametre

Kategória: Snow cone maker
Záruka: 2 roky
Rozmery (V x Š x H): 32 x 23 x 24 cm
Hmotnosť prístroja: 2,4 kg
Farba: červená
Max. príkon: 90 W

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.